Moje priority

Nejen pro mě jsou důležité některé oblasti týkající se našeho regionu

  • Tři miliony zpět pro regiony
  • Polovinu dotace na zlepšení kulturního a sportovního života občanů
  • Senát není ,,vedlejšák‘‘
  • Zúročit své právnické vzdělání a zkušenosti pro vás
  • Postarat se o českého občana a potom pomáhat jiným
  • Naše země nemá sloužit žádné velmoci

Chci Vás požádat o doporučení

Sympatizujete s prioritami, kterých chci dosáhnout a s tím, co dělám? Myslíte si, že by se o mém programu a kandidatuře do Senátu měli dozvědět další lidé? Budu velmi ráda, když mě doporučíte Vašim známým a přátelům.

JUDr. Miroslava Hustáková

Advokátka a kandidátka do Senátu
Obvod 64, Bruntál a přilehlé obce

Proč kandiduji?

Kandiduji, protože jsem přesvědčena, že moje více než 30 letá praxe v justici a advokacii mi umožňuje plně zastávat funkci senátora a aktivně se účastnit legislativního procesu.  Ale nejen to.  Trikolora mi umožnila, v případě zvolení, plně pracovat i ve volebním obvodu, na aktivity v regionu mám zajištěny finanční prostředky představující 50% státní dotace za mandát senátora. Senát není vedlejšák, má se v něm pracovat na plno ve prospěch občanů naší země a ne sloužit cizím zájmům.

Kdo jsem? 

Absolventka Právnické fakulty UJEP Brno. V devadesátých letech soudkyně okresního soudu v Bruntále. Od roku 1998 advokátka. Mám životní heslo, že cena člověka není dána jeho věkem, vzděláním ani velikostí konta, ale jeho užitečností pro společnost. Snažím se mít velkou cenu. Jsem celoživotní nestraník, ale aktivně se zajímám o politiku v České republice i ve světě.

DÁREK PRO VÁS A VAŠE DĚTI

PEXESO NEJEN PRO DĚTI

Stáhněte si PEXESO NEJEN PRO DĚTI s tématem našich krásných míst v okolí.